Naše služby

Údržba a servis

Naš autoservis ponúka údržbu a servis na všetky značky vozidiel. Naši odborníci vykonajú preventívne opatrenia a skontrolujú všetky dôležité komponenty, aby ste sa uistili, že vaše vozidlo je v bezpečnom a spoľahlivom stave.

Oprava podvozku

Profesionálny prístup, rýchle riešenie a kvalitná práca. Zabezpečujeme diagnostiku, opravu a údržbu podvozku pre všetky typy vozidiel.

Opravy motora a prevodovky

Naši odborníci majú skúsenosti s opravami motorov a prevodoviek všetkých značiek a modelov vozidiel. Snažíme sa zistiť príčinu problému a nájsť najlepšie riešenie, aby vaše vozidlo opäť fungovalo bez problémov.

Diagnostika

 Ak sa na palubnej doske zobrazí chybové hlásenie, naši odborníci použijú najmodernejšie diagnostické nástroje na určenie problému. Diagnostika je prvý krok k rýchlemu a efektívnemu riešeniu problému.

Výmena oleja

Naš autoservis ponúka rýchlu a efektívnu výmenu oleja. Olej je kľúčovou súčasťou motoru a pravidelná výmena pomáha udržiavať váš motor v optimálnom stave.

Výmena pneumatík

Ak potrebujete nové pneumatiky, naši odborníci vám pomôžu vybrať správne pneumatiky pre vaše vozidlo a nainštalujú ich pre vás.

Klimatizácia

Naš autoservis má skúsených technikov na opravu klimatizácie. Môžeme zistiť, či je problém s chladením alebo s inými súčasťami klimatizácie a opraviť ich pre vás.

Elektronika

Naš autoservis má odborníkov na opravy elektroniky vozidiel. Môžeme sa postarať o problémy s elektronickými súčasťami, ako sú napríklad problémy s elektrickými oknami alebo elektronickými brzdami.

Naš autoservis

Auto je zložité technické zariadenie, ktoré pozostáva z rôznych súčiastok a mechanizmov, ktoré vyžadujú technickú údržbu a niekedy aj opravu. Naša spoločnosť Silver Company sa zaoberá technickou údržbou kórejských áut, pomôžeme udržať vaše auto v ideálnom stave alebo ho „vyliečime“, ak sa náhle pokazí.

Naši mechanici disponujú všetkými potrebnými znalosťami a zručnosťami na opravu a údržbu áut. Okrem toho máme k dispozícii kompletnú technickú základňu. Rýchlo dokážeme diagnostikovať poruchu vášho auta a ponúkneme výhodné ceny na nákup náhradných dielov, pretože máme vlastný sklad a poskytujeme záručné záväzky na všetky diely zakúpené v našej servisnej službe po dobu jedného roka.

Naše ceny sú najvýhodnejšie, pretože priamo spolupracujeme s dodávateľmi a vyhýbame sa prostredníkom, a naši majstri nevykonávajú žiadnu zbytočnú prácu, za ktorú by ste museli platiť. Ďalšou výhodou nášho podniku je, že sme umiestnení v meste Bratislava.

.

Skúsenosti klientov

"Vynikajúci autoservis! Profesionálny a spoľahlivý personál, ktorý sa vždy postará o môj automobil. Tu som už niekoľkokrát navštívil a som veľmi spokojný s ich službami. Ich technici sú odborníci v oblasti údržby a opráv vozidiel a vždy mi poskytli kvalitné a spoľahlivé služby. Okrem toho sú ich ceny veľmi konkurencieschopné a vždy som dostal presné odhadnutie nákladov. Odporúčam tento autoservis každému, kto hľadá kvalitnú a spoľahlivú starostlivosť o svoje auto".
Filip
"Som veľmi spokojný s prácou tohto autoservisu. Moje auto malo problémy s brzdami a rozhodol som sa navštíviť tento autoservis po odporúčaní od priateľa. Ich personál bol veľmi ochotný a vysvetlil mi, čo musí byť opravené a aké bude celkové náklady. Oprava bola rýchla a účinná a ich ceny boli veľmi rozumné. V budúcnosti sa určite vrátim sem v prípade akéhokoľvek problému s mojím vozidlom".
Matej
"Tento autoservis má naozaj skvelých technikov, ktorí sú odborníci v oblasti opráv a údržby vozidiel. Ich služby sú vždy promptné a spoľahlivé. Mám tu vykonanú pravidelnú údržbu môjho auta a ich technici mi vždy poskytli vysoko kvalitné služby a poradili mi s akýmkoľvek problémom s mojím vozidlom. Ich personál je veľmi priateľský a ochotný a vždy sa na nich môžem spoľahnúť. Určite odporúčam tento autoservis každému, kto hľadá kvalitnú starostlivosť o svoje auto".
Victoria

A Title to Turn the Visitor Into a Lead

This is your chance to emphasize why the visitor should contact you right now.